loading...
وب سایت Study Group مرجعی برای اخذ پذیرش تحصیل در کشور های اروپایی می باشد

گروه خدمات مشاوره تحصیلی خارج از کشور Study Group

تحصیل در رشته های گروه پزشکی شامل پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی در کشور روسیه واقع در شهر های سن پترزبورگ و مسکو

تحصیل در رشته های پزشکی در روسیه

در این مطلب توضیحاتی جامع و کاربردی درباره ی رشته های گرو پزشکی که شامل پزشکی ،دندانپزشکی و داروسازی است را خواهیم داد برای اطلاعات بیشتر یا هر گونه سوال با بلاروس گروپ تماس حاصل فرمایید

 

 بدلایل مختلف از قبیل سختی کنکور های ورودی رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی به دانشگاه ها و هزینه های بسیار بالای آنها و شرایط سخت دیگر از قبیل شرط معدل و داشتن نمره آیلتس بالا و موانع دیگر از این دسته متاسفانه به مقصود خود دست نیافته اند بدهیم ، امید است بتوانیم در جهت تغییر مسیر زندگی شما و رساندن شما به آرزوی دیرین خود کمکی کنیم .

 

در اینجا قصد ما (بلاروس گروپ) بر این است که یکی از قدرتمندترین کشورها با دانشگاههایی با سطوح بالا در حد استانداردهای جهانی با مدرک مورد قبول در تمام دنیا را به شما معرفی کنیم که فرصتی طلایی در اختیار ما قرار داده و خوشبختانه برای مدت محدودی فارق از شرایط سخت و کنکور و مدرک زبان و معدل بالا و شهریه های بالا اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی، به سه زبان دلخواه انگلیسی و فرانسه و روسی، در بهترین دانشگاههای خود نموده و نکته حائز اهمیت آن اینست که این دانشگاهها مورد تایید وزارت علوم ایران نیز میباشند و دیگر لازم نیست عزیزان دغدغه موفق نشدن در ورود به تحصیل در رشته پزشکی در آلمان و امریکا و انگلستان و تحصیل در رشته دندانپزشکی در آمریکا و آلمان و انگلستان و تحصیل در رشته داروسازی در انگلستان و آلمان و آمریکا را داشته باشند .

روسیه کشوری پهناور و پیشرفته اکنون به سرزمینی برای تحقق آرزوهای دست نیافتنی، بدون موانع سخت و نفس گیر و نا امیدکننده  برای شما شده است و فقط کافیست که بخواهید تا به کمک ما، آنرا بدست آورید. از مزایای دیگر تحصیل در روسیه آنست که کل فرآیند اخذ پذیرش و ویزا کمتر از چهار ماه انجام میپذیرد و این در مقایسه با کشورهای دیگر و ویزای تحصیلی کانادا و ویزای تحصیلی آمریکا و ویزای تحصیلی استرالیا و کشورهایی از این دسته که تحصیل در دانشگاههای آن به زبان انگلیسی است ، سریعتر انجام میپذیرد و همچنین شما متحمل هزینه های کمتری از حق الوکاله میشوید.

 

همانطور که مستحضر هستید از ایده آل ترین و بهترین گزینه ها برای تحصیل در رشتۀ پزشکی ، تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل پزشکی در آلمان و تحصیل پزشکی در امریکا و تحصیل پزشکی در کانادا و تحصیل پزشکی در استرالیا و تحصیل پزشکی در هند میباشند، ولی عملآ با وجود محدودیت ها و شرایط سخت از قبیل دانستن زبان آن کشور و شرط سنی و گذراندن آزمون ورودی  و هزینه های بسیار بالای آن در سال، برای دانشجویان خارجی که قصد تحصیل در رشته های پزشکی در این کشورها را دارند کار را خیلی سخت و درصده خیلی کمی از نخبگان میتوانند در آن موفق گردند و حتی تحصیل رشته پزشکی در ایران هم بدون داشتن این شرایط ممکن نیست. در اینجاست که کشور روسیه تبدیل به یک فرصت طلایی برای علاقمندان رشته پزشکی که موفق به تحصیل در رشته پزشکی نشده اند میشود .

 

در مقایسه با تحصیل در رشته پزشکی در انگلستان و تحصیل رشته پزشکی در امریکا ، برای تحصیل در انگلستان باید قبل از وارد شدن به رشته پزشکی باید حدود دویست میلیون تومن برای گذراندن دوره های مقدماتی کالج  قبل از پزشکی صرف کنید، و همینطور باید مدرک زبان آیلتس را هم ارائه نمایید و آزمون ورودی رشته پزشکی را هم با موفقیت بگذرانید و در آخر هم هزینه های زندگی برای مدت یکسال و تمام شهریه دانشگاه را هم در حساب خود بمدت چند ماه جهت اخذ روادید انگلستان داشته باشید که مبلغ قابل توجهی است. در صورتیکه در روسیه میتوانید بدون مدرک زبان و آزمون ورودی و هزینه های گزاف، پذیرش شما را در رشته های پزشکی در بهترین دانشگاههای روسیه اخذ کنیم.

 

جهت تحصیل رشته پزشکی در روسیه ابتدا میتوانید جهت گذراندن دوره های آموزش زبان وارد کشور روسیه شوید و سپس در رشته هایی چون پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی مشغول به تحصیل شوید.

 

در ذیل شرایط بسیار سهل و هزینه های بسیار پایین تحصیل در رشته پزشکی در روسیه و تحصیل در رشته داروسازی در روسیه و تحصیل در رشته دندانپزشکی در روسیه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم .

 

.هزینه های بسیار پایین تحصیل در روسیه

 

.امکان استفاده از امکانات فوق العاده خوابگاهی نیمه رایگان

 

.سریع بودن فرآیند اخذ پذیرش و ویزا

 

 

.نداشتن نیاز به مدرک زبان

 

.تحصیل به زبان انگلیسی

 

.دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم ایران

 

.مدارک مورد قبول در سراسر دنیا

 

.نداشتن نیاز به حساب بانکی قابل توجه برای صدور روادید

 

.نداشتن شرط سنی

در شرایط کنونی اکثر افراد دنبال بهترین راه برای موفقیت و زندگی راحت و خوشبختی از طریق تحصیل در بهترین دانشگاههای جهان هستند و طبعآ هر کس متناسب با سطح توانایی ها و سوابق تحصیلی خود میتواند در دانشگاه ها و رشته های مرتبط مشغول به تحصیل گردد. در این رابطه میتوانید رزومه ی تحصیلی و کاری خود را در اختیار بلاروس گروپ قرار دهید.

رشته های مختلف گروه پزشکی

دوره

زبان آموزش

طول دوره

پزشکی عمومی

روسی، انگلیسی یا فرانسوی

6  سال

طب ورزشی

روسی

6 سال

پزشکی اطفال

روسی

6 سال

دندانپزشکی

روسی یا انگلیسی

5 سال

داروسازی

روسی یا فرانسوی

5 سال

روانشناسی بالینی

روسی

5 سال

 

 

دوره های تخصص در بیش از 100 شاخه پزشکی

انترنی/ کارورزی. طول دوره - 1 سال؛

رزیدنتی بالینی (تدریس به زبان روسی و انگلیسی). طول مدت دوره - 2 تا 5 سال، بسته به تخصص و هدف متقاضی

دکترا: طول دوره -3 سال.

 

لیست دانشگاههای معتبر روسیه در زمینه پزشکی :

  

Moscow  I.M.Sechenov  Medical  Institute   آکادمی پزشکی مسکو- سچینوا (دانشگاه شماره یک مسکو)

 

Moscow Medical Stomatology Institute N.A Semashko   انستیتو دندانپزشکی مسکو

 

Sp Pavlov Medical State University   دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ (پاولوف)

 

St.Peterburg State Medical Academy   آکادمی تخصصی پزشکی سن پترزبورگ

 

The S.N. Fyodorov Eye Microsurgery State Institution   مرکز چشم پزشکی فیدروف

اعتبار دانشگاه های فوق به صورت مشروط می باشد

 

دسته بندی : روسیه , رشته های تحصیلی در روسیه ,
تحصیل در رشته های گروه پزشکی (دندانپزشکی،پزشکی و داروسازی) در کشور روسیه Reviewed by Study Group on 25 nov. تحصیل در رشته های گروه پزشکی شامل پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی در کشور روسیه واقع در شهر های سن پترزبورگ و مسکو تحصیل پزشکی در روسیه,تحصیل دندانپزشکی در روسیه,تحصیل داروسازی در روسیه,تحصیل در روسیه,تحصیل در مسکو,تحصیل در سن پترزبورگ,تحصیل در بلاروس,پزشکی در مسکو,پزشکی در سن پترزبورگ,دندانپزشکی در مسکو,دندناپزشکی در سن پترزبورگ,داروسازی در مسکو,داروسازی در سن پترزبورگ,بلاروس گروپ, 5.0

تماس با استادی گروپ

برچسب ها : تحصیل پزشکی در روسیه , تحصیل دندانپزشکی در روسیه , تحصیل داروسازی در روسیه , تحصیل در روسیه , تحصیل در مسکو , تحصیل در سن پترزبورگ , تحصیل در بلاروس , پزشکی در مسکو , پزشکی در سن پترزبورگ , دندانپزشکی در مسکو , دندناپزشکی در سن پترزبورگ , داروسازی در مسکو , داروسازی در سن پترزبورگ , بلاروس گروپ ,
تاریخ : سه شنبه 12 مرداد 1395 زمان : 23:56 نویسنده : Study Group نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات

/>
</p>
    <div id=


مطالب
کدهای اختصاصی

ابزار وبمستر