loading...
وب سایت Study Group مرجعی برای اخذ پذیرش تحصیل در کشور های اروپایی می باشد

گروه خدمات مشاوره تحصیلی خارج از کشور Study Group

هزینه ها در اوکراین،هزینه زندگی در اوکراین ،هزینه ی خارکف در اوکراین

هزینه تحصیل در اوکراین سال 2017

هزینه های تحصیل در اوکراین

برای ورود به دانشگاه های اوکراین دانشجویان باید دوره پیش دانشگاهی مخصوص اوکراین که به آن پاتفک می گویند را بگذرانند و سپس وارد دانشگاه شوند.

هزینه دوره پاتفک در دانشگاه های مختلف متفاوت است.

ادامه مطلب
دسته بندی : اوکراین , هزینه ها در اوکراین ,
تاریخ : چهارشنبه 17 آذر 1395 زمان : 21:25 نویسنده : Study Group نظرات ()

نوع حکومت اوکراین جمهوری بوده که از ۲۴ استان تشکیل شده‌است و دارای یک بخش خودمختار (کریمه) نیز می‌باشد. پس از فروپاشی شوروی، اوکراین بعد از روسیه دارای بزرگترین ارتش در اروپا است. زبان اوکراینی زبان رسمی این کشور است و زبان روسی نیز کاربرد گسترده‌ای دارد. دین رسمی این کشور مسیحیت می‌باشد.

اقتصاد این کشور بر پایه اقتصاد بازاری است و تکیه زیادی به تولیدات داخلی دارد. البته بازار توریسم نیز در این کشور داغ است عجیب هفت گانه اوکراین از محبوب ترین جاذبه های این کشور است.

در کل این کشور به دلیل شباهت های فراوان به روسیه و بلاروس، مقصد بسیاری از متقاضیان مهاجرت گشته است و بسیاری از افراد که به دلایلی موفق به مهاجرت به روسیه یا بلاروس نمی شوند، اوکراین را به عنوان محل زندگی انتخاب می کنند.

و حال مساله هزینه زندگی در اوکراین موسسه حقوقی توسعه گران مهر شیراز با ارائه لیست هزینه زندگی تمامی کشور ها، این هدف را دارد که متقاضیان را بهتر با شرایط زندگی آشنا سازد و هرچه بیشتر آنها را در تصمیم گیری کمک کند.

هزینه زندگی در اوکراین به طور معمول برای افراد متقاضی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر فرد متقاضی با هزینه ها آشنا باشد بهتر می تواند برای هزینه خود برنامه ریزی کرده و با آگاهی بیشتر جهت به مهاجرت اقدام کند. به همین دلیل study group با ارائه جدول هزینه زندگی در اوکراین متقاضیان عزیز را در این تصمیم گیری کمک می کند.

به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید...

ادامه مطلب
دسته بندی : اوکراین , هزینه ها در اوکراین ,
تاریخ : چهارشنبه 17 آذر 1395 زمان : 21:10 نویسنده : Study Group نظرات ()
تبلیغات

/>
</p>
    <div id=


مطالب
کدهای اختصاصی

ابزار وبمستر