loading...
وب سایت Study Group مرجعی برای اخذ پذیرش تحصیل در کشور های اروپایی می باشد

گروه خدمات مشاوره تحصیلی خارج از کشور Study Group

زندگی در اوکراین,هزینه ی زندگی در اوکراین,خوابگاه اوکراین,دانشگاه های اوکراین,هزینه ی دانشگاه اوکراین,هزینه ی دانشگاه خارکف

درباره ی تاریخ کشور اوکراین

 تاریخ شهر کیف اوکراین

آثار به دست آمده از قرون مفرغ و قرون دوم و سوم، نشان از قدمت و با اهمیت بودن شهر کیف می باشد. طبق برخی از روایات سه برادر و یک خواهر به نامهای «کی»، «شیک»، «خوریف»، و خواهرشان لبید که از اقوام مشهور ایلو بودند از مناطق شمالی و از طریق رودخانه وارد این سرزمین (کیف کنونی ) شدند.و به احترام برادر بزرگتر این سرزمین کیف نام گرفت. بنا به عقاید مختلف کیف در نیمه ی دوم قرن چهارم و یا پنجم بنا نهاده شده است چنانچه مردم شوروی سابق در سال 1982 میلادی به صورت رسمی هزار و پانصدمین سال تاسیس این شهر را جشن گرفتند.
در سال 1838 اولین دانشگاه دانشگاه در شهر کیف تاسیس گردید. در همین سال همچنین اولین ایستگاه قطار در مسیر کیف _مسکو افتتاح گردید که علاوه بر حمل مسافر برای حمل بار نیز مورد استفاده قرار می گرفت. اگر چه برای مدتی شهر خارکف به عنوان مرکز جمهوری اوکراین انتخاب گردید ولی ذر سال 1934 کیف مجدداً به عنوان پایتخت اوکراین برگزیده شد.

 

ادامه مطلب
دسته بندی : اوکراین , زندگی در اوکراین ,
تاریخ : چهارشنبه 17 آذر 1395 زمان : 21:3 نویسنده : Study Group نظرات ()

همه چیز درباره اوکراین

اوکراین از کشورهای اروپای شرقی می باشد. پس از فروپاشی شوروی، اوکراین بعد از روسیه دارای بزرگترین ارتش در اروپا است. سکونت انسان در اوکراین به ۴۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح باز می‌گردد. طبق سرشماری سال ۲۰۰۱ اوکراین، ۷۷٫۸٪ از جمعیت اوکراین را نژاد اوکراینی و مابقی را نژادهای روسی، بلاروسی، مولداوی، تاتارهای کریمه، بلغارها، مجارستانی، رومانیایی، لهستانی، یهودیان، ارامنه، یونانی‌ها و تاتارها تشکیل می‌دهند. در رتبه بندی سازمان جهانی گردشگری، اوکراین از نظر تعداد گردشگران جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است.
ادامه مطلب
دسته بندی : اوکراین , زندگی در اوکراین ,
تاریخ : چهارشنبه 17 آذر 1395 زمان : 20:29 نویسنده : Study Group نظرات ()
تبلیغات

/>
</p>
    <div id=


مطالب
کدهای اختصاصی

ابزار وبمستر