loading...
وب سایت Study Group مرجعی برای اخذ پذیرش تحصیل در کشور های اروپایی می باشد

گروه خدمات مشاوره تحصیلی خارج از کشور Study Group

ه های زندگی امکان کار دانشجویی در روسیه پزشکی و دندان پزشکی و تحصیل در روسیه ،مکان های دیدنی در روسیه

برای مشاهده ی گالری تصاویر هر کدام از قسمت ها بر روی آن کلیک کنید


گالری تصاویر بلاروس

گالری تصاویر مسکو(کشور روسیه)

گالری تصاویر سن پترزبورگ(کشور روسیه)

دسته بندی : بلاروس , زندگی در بلاروس , روسیه , زندگی در روسیه ,
تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1395 زمان : 5:47 نویسنده : Study Group نظرات ()
روسیه از نظر علمی دارای جایگاه والایی در جهان بوده و از پیشرفته‌ترین کشورها در رشته‌های علوم پایه، ریاضی، فیزیک، شیمی، هوا‌فضا، فنی و مهندسی، نانوتکنولوژی، هنر و موسیقی و غیره است. نزدیک بودن فاصله تهران به مسکو (حدود 30 : 3 ساعت)، روابط بسیار خوب مابین دو کشور ایران و روسیه، مهمان‌نوازی مردم روس، تغذیه شبیه به ایران، معماری بسیار زیبای مسکو و‌... دانشجویان فراوانی را سالیانه مشتاق به ادامه تحصیلات در مسکو، سن پطرزبورگ و سایر شهرهای روسیه می‌کند. پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ‌رشد و تعالی روسیه سرعت فزاینده‌ای یافت و از نظر علمی، اجتماعی و فرهنگی نیز از اکثر کشورهای اروپایی و حتی در برخی زمینه‌ها از امریکا پیشی گرفت.
 
 
ادامه مطلب
دسته بندی : روسیه , زندگی در روسیه ,
تاریخ : سه شنبه 12 مرداد 1395 زمان : 17:47 نویسنده : Study Group نظرات ()

پیشینه و تاریخچه ی روسیه

تاریخ روسیه به قرن چهاردهم میلادی بازمی‌گردد که قلمرو پادشاهی تجاری مسکو به عنوان بازیگر اصلی در بین چندین منطقه کوچکتر مشابه مطرح شد. ایوان چهارم، معروف به ایوان مخوف، نخستین حاکم مسکو بود که خود را تزار نامید. در سده هفدهم رومانف به حکومت روسیه دست یافتند و تا سیصد سال بعد بر این کشور حکومت کردند. پتر کبیر و کاترین کبیر از معروف‌ترین این پادشاهان بودند که اصلاحات زیادی را در جهت مدرنیزاسیون این کشور به انجام رساندند.

ادامه مطلب
دسته بندی : روسیه , زندگی در روسیه ,
تاریخ : سه شنبه 12 مرداد 1395 زمان : 17:36 نویسنده : Study Group نظرات ()

روسیه (به روسی: Россия، واج‌نویسی: راسیا) با نام رسمی فدراسیون روسیه (Российская Федерация، واج‌نویسی: راسیسکایا فدراتسیا) پهناورترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا قرار دارد. این کشور در آسیای شمالی و اروپای خاوری واقع است و با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی؛ و نیز با دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیک مرز آبی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی مرز زمینی دارد و با کشورهای پیرامون دریای برینگ، دریای ژاپن، دریای خزر، دریای سیاه، و دریای بالتیکارتباط دریایی دارد.

ادامه مطلب
دسته بندی : روسیه , زندگی در روسیه ,
تاریخ : سه شنبه 12 مرداد 1395 زمان : 17:19 نویسنده : Study Group نظرات ()
تبلیغات

/>
</p>
    <div id=


مطالب
کدهای اختصاصی

ابزار وبمستر